En büyük gücümüz,
insan kaynağımız

Terminal Yapı Şirketler Grubu’nun en büyük gücü, çalışanlarıdır. İnsan kaynakları politikalarımızın başında bu büyük gücün gelişimi için her türlü fırsatı yaratmak gelir. Kendimizi, grubumuz bünyesindeki arkadaşlarımızın bağlılıklarını daim kılmak ve üstün nitelikli diğer çalışanları Terminal Yapı ailesine kazandırmak adına huzurlu çalışma ortamları yaratmakla yükümlü görürüz.

Bu nedenle, başta din, dil, ırk ve cinsiyet olmak üzere her türlü ayrımcılıktan uzak, eşitlikçi ve saygın bir çalışma atmosferini sürdürmeyi en büyük görev addederiz. Her konuda çalışanımızın yanında yer alır, kendilerini güvende ve mutlu hissetmelerini hedefleriz. Çünkü, başarının mutluluktan geçtiğini biliriz.

Siz de, yaptığınız tüm işlerde sorumluluk sahibi olduğunuza, ekip çalışmasına uyum gösterdiğinize ve uzmanlığınızdaki gelişmeleri takip ederek gerekli aksiyonları alabildiğinize inanıyorsanız; daha da önemlisi mutlu olmak istiyorsanız ik@terminalyapi.com.tr adresine fotoğraflı öz geçmişinizi göndererek genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapılacak tüm başvuruları, kesinlikle gizli tutacak ve en kısa zamanda cevaplandıracağız.

Terminal Yapı Şirketler Grubu
İnsan Kaynakları Müdürlüğü